Noclegi Pod Dębem, Skawina, Polonya
Ev konaklaması · Skawina, Polonya

Noclegi Pod Dębem

Skawina noktasında, Wawel Kraliyet Kalesi noktasına 16 km ve Krakow Ulusal Müzesi noktasına 16 km mesafede bulunan Noclegi Pod Dębem tesisi bahçe erişimine sahip bir konaklama imkanı sunar.

8,5Mükemmel · 24 değerlendirmeSkawina, PolonyaSkawina merkezine 1,8 km
  • En fazla 4 kişi
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı
  • Aile odaları
01 / 08
Noclegi Pod Dębem, Skawina, Polonya – fotoğraf 3

Hoş geldiniz

Noclegi Pod Dębem

Skawina noktasında, Wawel Kraliyet Kalesi noktasına 16 km ve Krakow Ulusal Müzesi noktasına 16 km mesafede bulunan Noclegi Pod Dębem tesisi bahçe erişimine sahip bir konaklama imkanı sunar. Ücretsiz WiFi erişiminin yanı sıra tesis bünyesinde özel park yeri sunulur.

Bazı konaklama birimlerinde bahçe manzaralı bir teras, tam donanımlı bir mutfak ve duş ile donatılmış bir özel banyo bulunur.

Ana Meydan, Noclegi Pod Dębem tesisine 16 km uzaklıktayken Stadion Miejski Cracovii 16 km mesafededir. John Paul II Uluslararası Havaalanı Kraków–Balice 16 km uzaklıktadır.

  • Popüler konum: Son kalan konuklar yüksek puan veriyor (8,6)
  • Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcut
Giriş
16:00 - 20:00 arası
Çıkış
06:00 - 11:00 arası

Konaklama

Odalar ve Süitler

Noclegi Pod Dębem tesisinde seçebileceğiniz 9 oda tipi bulunuyor.

Üç Kişilik Oda - Özel Banyolu – Noclegi Pod Dębem

Üç Kişilik Oda - Özel Banyolu

  • 3 tek kişilik yatak
  • 3 kişilik
  • 18 m²
  • Özel banyo

The well-fitted kitchen features a refrigerator, kitchenware and a microwave. The triple room provides a washing machine, heating, a balcony with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 3 beds.

  • Mutfak
  • Çamaşır makinesi
  • Tuvalet
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • +18 daha
İki Yataklı Oda - Balkonlu – Noclegi Pod Dębem

İki Yataklı Oda - Balkonlu

  • 2 tek kişilik yatak
  • 2 kişilik
  • 16 m²
  • Ortak banyo

Guests can make meals in the kitchen that features a refrigerator, kitchenware and a microwave. The twin room features a washing machine, heating, a balcony with garden views as well as a shared bathroom boasting a shower. The unit has 2 beds.

  • Mutfak
  • Çamaşır makinesi
  • Tuvalet
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • +19 daha
Dört Kişilik Oda - Banyolu – Noclegi Pod Dębem

Dört Kişilik Oda - Banyolu

  • 4 tek kişilik yatak
  • 4 kişilik
  • 25 m²
  • Özel banyo

Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a refrigerator, kitchenware and a microwave. The quadruple room provides a washing machine, heating, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 4 beds.

  • Mutfak
  • Çamaşır makinesi
  • Tuvalet
  • Küvet veya duş
  • Havlular
  • Nevresim
  • +19 daha
9 oda tipinin tümünü göster

Olanaklar

İhtiyacınız Olan Her Şey

Konforlu ve kaygısız bir konaklama için özenle düşünülmüş olanaklar.

  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı
  • Sigara içilmeyen odalar
  • Aile odaları

Tüm Olanaklar

Açık Hava

  • Açık hava mobilyaları
  • Güneşlenme terası
  • Bahçe

Mutfak

  • Ortak mutfak

İnternet

Wi-fi otel odalarında mevcuttur ve ücretsizdir.

Park Yeri

Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Güvenlik

  • Tesis dışında güvenlik kamerası
  • Ortak alanlarda güvenlik kamerası
  • Anahtarlı erişim

Genel

  • Tesis genelinde sigara içmek yasaktır
  • Isıtma
  • Aile odaları
  • Sigara içilmeyen odalar

Tekerlekli sandalye erişimine uygunluk

  • Bazı birimler, tekerlekli sandalye erişimine uygun

Kaçamağınız Sizi Bekliyor

Kendinizi Evinizde Hissedin

Konfor içinde dinlenin ve Skawina güzelliklerini keşfedin.

Müsaitlik Durumuna Bakın

Konum

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor; iki kişilik bir seyahat için bu tesise 8,0 puan verdiler.

Adres

ul. Robotnicza 16 A, 32-050 Skawina, Polonya

Mesafe

Skawina 1,8 km uzaklıkta

Giriş 16:00 - 20:00 arası

Çıkış 06:00 - 11:00 arası

Yakındaki Yerler

Yakınlarda neler var?

  • Zespół Kościoła Par. PW. śś. Szymona i Judy2,7 km
  • Plac Zabaw ul. Szwai8 km
  • Plac Zabaw ul. Chmieleniec8 km
  • Park Kieszonkowy - Ogród Matematyczny9,7 km
  • Park Linearny Re-Kreacja9,7 km
  • Park linowy11 km
  • Willa Baszta11 km
  • Dolina Wilgi - Park Rzeczny Wilgi11 km
  • Zespół Willi Szarskich13 km
  • Las Wolski13 km

Restoranlar ve kafeler

  • RestoranSmaczek640 m
  • RestoranRestauracja Stek2,3 km
  • RestoranRestauracja Orientalna Złoty Smok2,4 km

Popüler turistik noktalar

  • Wawel Kraliyet Kalesi14 km
  • Krakow Ulusal Müzesi14 km
  • Ana Meydan14 km
  • Kumaş Pazarı14 km
  • Belediye Binası Kulesi14 km
  • Adam Mickiewicz Monument16 km
  • Historical Museum of Krakow16 km
  • Aziz Florian Kapısı18 km
  • Schindler'in Fabrikası Müzesi18 km

Toplu taşıma

  • TrenSkawina2,3 km
  • TrenSkawina Zachodnia2,4 km

En yakın havaalanları

  • John Paul II Uluslararası Havaalanı Kraków–Balice13 km

Tahmini en kısa yürüme veya araç mesafeleridir. Gerçek mesafeler farklılık gösterebilir.

Bilmeniz Gerekenler

Tesis Kuralları

Noclegi Pod Dębem tesisindeki konaklamanız için kurallar ve pratik bilgiler.

Check-in

16:00 - 20:00 arasında

Önceden tesise varış saatinizi bildirmeniz gerekiyor.

Check-out

06:00 - 11:00 arasında

Çocuklar ve yataklar

Çocuk koşulları

Her yaştan çocuk konaklayabilir.

Bebek karyolası ve ilave yatak koşulları

Bu tesiste ilave yatak mevcut değil.

Tüm bebek karyolaları müsaitliğe bağlıdır.

Yaş kısıtlaması yok

Check-in için minimum yaş sınırı yok

Evcil Hayvanlar

Evcil hayvan giremez.

Sigara

Sigara içilmez.

Partiler

Partilere/etkinliklere izin verilmez.

Sessiz saatler

Konuklar 22:00 ila 07:00 arasında sessiz olmalıdır.

Konuşulan diller

Lehçe

Önemli Notlar

  • Lütfen tahmini varış saatinizi Noclegi Pod Dębem ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz.
  • Bu tesiste kadın veya erkeklerin bekarlığa veda eğlencelerine veya benzer partilere izin verilmez.
  • Sessiz saatler 22:00 ila 07:00 arasındadır.
  • Tesiste çocuklarla konaklarken tesisin, reşit olmayan bireylerin korunmasına yönelik standartları uygulamanın yanı sıra reşit olmayan bireylerin kimliğini ve birlikte kaldıkları yetişkinle aralarındaki ilişkiyi tespit etmekle yasal olarak yükümlü olduğunu lütfen unutmayın.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Noclegi Pod Dębem tesisinde konaklama hakkında merak edebileceğiniz her şey.

Noclegi Pod Dębem tesisinde ne tür kahvaltı servis ediliyor?+

Noclegi Pod Dębem tesisi için kahvaltı bilgisi belirtilmemiştir. Lütfen doğrudan tesisle iletişime geçin.

Noclegi Pod Dębem tesisinde hangi oda tiplerini ayırtabilirim?+

Noclegi Pod Dębem tesisindeki oda tipleri şunlardır: Üç Kişilik Oda - Özel Banyolu; İki Yataklı Oda - Balkonlu; Dört Kişilik Oda - Banyolu; Çift Kişilik Oda - Özel Banyolu; Standart İki Yataklı Oda; Basic Üç Kişilik Oda - Ortak Banyolu ve 3 oda tipi daha.

Noclegi Pod Dębem tesisinde kaç misafir konaklayabilir?+

Noclegi Pod Dębem tesisindeki en büyük oda tipi en fazla 4 misafir ağırlayabilir.

Noclegi Pod Dębem tesisinde giriş ve çıkış saatleri nedir?+

Giriş: 16:00 - 20:00 arası. Çıkış: 06:00 - 11:00 arası.

Noclegi Pod Dębem tesisinde otopark var mı?+

Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Noclegi Pod Dębem tesisinde Wi-Fi var mı?+

Wi-fi otel odalarında mevcuttur ve ücretsizdir.

Noclegi Pod Dębem tesisine evcil hayvan kabul ediliyor mu?+

Evcil hayvan giremez.

Noclegi Pod Dębem tesisinde konaklamanın maliyeti nedir?+

Noclegi Pod Dębem tesisindeki fiyatlar, tarihlerinize ve oda seçiminize göre değişir. Güncel fiyatlar için yukarıdaki listeye göz atın.

Noclegi Pod Dębem tesisinde restoran var mı?+

Noclegi Pod Dębem tesisinde restoran bulunduğu belirtilmemiştir. Skawina bölgesinde yakınlarda yemek seçenekleri bulunabilir.

Noclegi Pod Dębem hangi olanakları sunuyor?+

Noclegi Pod Dębem şu olanakları sunuyor: ücretsiz otopark, güneşlenme terası ve bahçe.

Noclegi Pod Dębem, Skawina şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?+

Skawina, Noclegi Pod Dębem tesisine 1,8 km uzaklıktadır.

Noclegi Pod Dębem tesisinde hangi diller konuşuluyor?+

Noclegi Pod Dębem personeli şu dilleri konuşuyor: Lehçe.

Misafir Yorumları

Misafirlerimiz Ne Diyor

8,5

24 misafir değerlendirmesine göre

Çalışanlar
9,0 10 üzerinden
Olanaklar
9,0 10 üzerinden
Temizlik
9,7 10 üzerinden
Rahatlık
8,8 10 üzerinden
Fiyat/fayda dengesi
8,1 10 üzerinden
Konum
8,6 10 üzerinden
Ücretsiz WiFi
10,0 10 üzerinden

“Czysto. Pościel w porządku. Spokojnie. Pozwolono nam się zameldować do godziny 21, choć w ofercie podano 20, co jest na plus, ponieważ trudno nam było dojechać na czas.”

N
NikodemPolonya
Yalnız seyahat eden · Temmuz 2026

“Miejsce pełni głównie funkcję hotelu pracowniczego. Standard bardzo dobry, pokoje i przestrzeń wspólna super czysta i chyba świeżo wyremontowana. Wygodne łóżka, pościel, ręczniki. Duży parking, zaparkowaliśmy wygodnie auto i rowery. Korzystaliśmy z jednego noclegu przy okazji Wiślanej Trasy Rowerowej i zwiedzania opactwa w Tyńcu. Blisko i dobry dojazd do Tyńca i do autostrady A4.”

A
AnnaPolonya
Yalnız seyahat eden · Ağustos 2026

Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Konaklamanıza Başlayın

Noclegi Pod Dębem tesisinin büyüsünü yaşayın. En iyi fiyatı yakalayın ve unutulmaz bir konaklamanın tadını çıkarın.

Hemen Rezervasyon Yapın

En İyi Fiyat Garantisi